Rical gaat uitbreiden!

Rical gaat uitbreiden!

Bent u een sterke, ambitieuze ondernemer met een neus voor zaken en altijd al uw “eigen baas” willen zijn ? Dan is dit uw kans om deel uit te maken van Team Rical. Als licentiehouder van Rical Cleaning Products bent u zelfstandig ondernemer en wordt u volledig ondersteund door de Rical organisatie.

Vanuit uw eigen locatie en binnen een beschermde regio kunt u uw eigen onderneming starten zonder grote investeringen en risico’s. De veiligheid en expertise van de Rical familie staat volledig tot uw beschikking en zal u ondersteunen op zowel commercieel als financieel gebied.

In 1992 gestart in Voorschoten en inmiddels is Rical als familiebedrijf, binnen het directe verzorgingsgebied uitgegroeid tot marktleider in de verkoop van schoonmaakproducten en hygiëne materialen voor met name de zakelijke markt, waarbij het leeuwendeel van de omzet gerealiseerd word met producten geproduceerd of geïmporteerd onder private label.

Op basis van de huidige marktpositie van Rical en de Know How van de directie heeft Rical besloten om de bedrijfsactiviteiten uit te gaan bereiden middels een Franchise Formule. En dit biedt kansen voor u!

Rical biedt de licentiehouders deelname in een uniek business model:

  • bewezen en succesvolle formule
  • beschermde regio’s
  • eenmalige en beperkte investering
  • GEEN omzetafdracht of commissies!
  • minimale target-verplichting
  • volledige ondernemersvrijheid
  • geen ervaring in de branche of specifiek opleidingsniveau noodzakelijk
  • gratis eerste levering van personaliseerde visitekaartjes en brochures
  • duidelijke en overzichtelijke licentieovereenkomst met lange looptijd

Geïnteresseerd in een samenwerking met Rical of heeft verdere vragen aarzelt u niet om contact met ons op te nemen via jerry@rical.eu